BRITA usprawnia dostawy wody pitnej za pomocą kompleksowego rozwiązania IFS

Globalny ekspert w dziedzinie filtrowania wody wdraża chmurową platformę IFS do zarządzania serwisem na potrzeby swojej działalności w Europie

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma BRITA, będąca jednym z globalnych liderów w branży optymalizacji wody pitnej, wybrała kompleksowe rozwiązanie IFS do zarządzania obsługą serwisową, obejmujące zarządzanie serwisem w terenie, harmonogramowanie i planowanie alokacji personelu oraz kontakty z klientami.

Firmie BRITA zależy na zapewnieniu klientom wyjątkowej obsługi, która jest jej głównym wyróżnikiem na rynku. Aby móc zostać globalnym liderem rynku, firma potrzebowała kompleksowego rozwiązania do zarządzania serwisem, które pozwoliłoby zapewnić klientom stałą wysoką jakość obsługi na całym świecie przy jednoczesnym zagwarantowaniu wydajności personelu i dokładności danych.

W wyniku przetargu, w którym wzięło udział kilku dostawców oprogramowania dla przedsiębiorstw, BRITA wybrała rozwiązanie IFS ze względu na jego szerokie funkcje zarządzania serwisem w terenie oraz natywną integrację z funkcjami harmonogramowania i planowania alokacji personelu.

Centralne rozwiązanie IFS połączy w sobie szereg procesów ręcznych z kompleksową platformą obejmującą cały cykl obsługi serwisowej, od zarządzania zgłoszeniami serwisowymi i automatycznego przydzielania zadań technikom aż do ukończenia prac serwisowych i naprawczych. W przyszłości rozwiązanie to pomoże również firmie BRITA w odbiorze i recyklingu zużytych filtrów do wody.

Rozwiązanie IFS, którego będą używać pracownicy serwisu w terenie i obsługi klienta w Niemczech, Francji, Szwajcarii, państwach Beneluksu i Wielkiej Brytanii, będzie w pełni zintegrowane z dotychczasowymi systemami ERP i CRM firmy.„Obsługa klienta to bardzo ważny element naszej oferty oraz kluczowy czynnik pozwalający nam wyróżnić się w tym bardzo konkurencyjnym segmencie rynku” — powiedziała Tanja Manegold, dyrektor odpowiedzialna za serwis dystrybutorów wody w firmie BRITA. „Zainwestowanie w najlepszy w swojej klasie pakiet rozwiązań do zarządzania serwisem pomoże nam umocnić się na pozycji lidera. Firma IFS zaprezentowała nam w pełni zintegrowaną platformę zapewniającą jedno źródło informacji, co pomoże nam wywiązywać się z umów o poziomie świadczenia usług i zwiększyć odsetek problemów rozwiązywanych już za pierwszym razem”.

Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region Niemiec, Szwajcarii i Austrii, dodał: „Praca z tak renomowaną marką globalną jak BRITA to dla nas ogromny zaszczyt. Na całym świecie czołowi innowacyjni producenci tacy jak BRITA wdrażają strategie związane z obsługą serwisową i serwicyzacją, aby zwiększać przychody i lojalność klientów. W firmie IFS przewidzieliśmy tę zmianę i jesteśmy gotowi dostarczać tym pionierom zaawansowane oprogramowanie dla przedsiębiorstw, które pozwala zwiększyć wydajność personelu oraz zapewnić wyjątkową obsługę klienta”.

Więcej informacji o tym, jak IFS pomaga zapewnić doskonałą obsługę klienta, można znaleźć pod adresem www.ifs.com/corp/solutions/service-management/.

Anna Machol, PR for IFS in Poland. Phone: +48 512 134 493, anna.machol@ifs.com

Informacje o Grupie BRITA

Grupa BRITA jest jednym z liderów branży optymalizacji wody pitnej. Zatrudnia 1953 pracowników na całym świecie (w tym 973 w Niemczech), a w 2019 roku jej łączne przychody wyniosły 548 mln EUR. Jej tradycyjna marka BRITA jest liderem globalnego rynku filtrów do wody. Za pośrednictwem 29 krajowych i międzynarodowych spółek zależnych i zakładów, jak również udziałów oraz partnerów handlowych i przemysłowych, to rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Taunusstein koło Wiesbaden jest obecne w 69 krajach na pięciu kontynentach. Prowadzi zakłady produkcyjne w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Chinach. Firma została założona w 1966 r. i jest wynalazcą stołowego filtra do wody do użytku domowego. Obecnie tworzy, produkuje i sprzedaje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań do optymalizacji wody pitnej — do użytku prywatnego (stołowe filtry do wody, systemy rur, jak również rozwiązania BRITA Integrated Solutions dla małych i dużych urządzeń elektrycznych renomowanych producentów) i komercyjnego (rozwiązania dla branży hotelowej i gastronomicznej oraz branży automatów sprzedających), jak również dystrybutory wody dla biur, szkół, branży gastronomicznej oraz sektora opieki wymagającego wysokiego poziomu higieny (szpitale, domy opieki). Od 2016 r. BRITA współpracuje także z organizacją Whale and Dolphin Conservation (WDC), aby chronić oceany przed zanieczyszczeniem plastikiem i w ten sposób przyczyniać się do ochrony wielorybów i delfinów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.brita.com
 

Informacje o firmie IFS 

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem majątku oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze. Nasz zespół składa się z 4000 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu status quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.

Dołącz do nas na Twitterze: @IFSPoland

Zapraszamy na blog firmy IFS pod adresem https://blog.ifs.com/, gdzie omawiane są technologie, nowe rozwiązania i ciekawe pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*