Webinarium – Nowoczesne systemy logistyczno-magazynowe.

Informacje:

Nowoczesna gospodarka magazynowa wymaga informatycznego wspomagania procesów logistycznych. Program magazynowy WMS koordynuje operacje magazynowe i monitoruje zdarzenia mające wpływ na ich przebieg. Na poziomie operacyjnym i zarządczym optymalizuje procesy, kontroluje ich poprawność, zwiększa wydajność i ogranicza koszty.

 

Oferowany przez ITCenter program do magazynu PROWMS usprawnia zarządzanie i obsługę magazynu. Rozwiązanie znacząco zautomatyzuje prace magazynierów, optymalizuje i przyspiesza procesy magazynowe, a także kontroluje poprawność wykonywanych działań przez pracowników. Program magazynowy stanowi doskonałe rozwiązanie dla średnich przedsiębiorstw produkcyjnych oraz handlowych oczekujących optymalizacji procesów logistycznych poprzez systemowe wspomaganie operacji magazynowych.

 

Do udziału w Webinarium zapraszamy zarząd, management przedsiębiorstw oraz osoby współuczestniczące w procesie wyboru rozwiązań informatycznych.

Zagadnienia poruszane na spotkaniu:

  • optymalizacja przestrzeni magazynowej i monitorowanie pracy operatorów;
  • rozliczalność produktów i kontrola cech taki jak nr. serii / partii / tps'y;
  • zmniejszenie liczby pomyłek i usprawnienie zbiórki oraz pakowania.

Agenda:

Techniczne przygotowanie Partnerów Technologicznych.
Techniczne przygotowanie uczestników.
Wprowadzenie do spotkania.

Przedstawienie uczestników spotkania.

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Prezentacja zaawansowanego systemu zarządzania logistyką magazynową (WMS):
  • optymalizacja procesów logistycznych

  • dostarczanie szczegółowej wiedzy o magazynowanych towarach

  • zmniejszenie kosztów prowadzenia magazynu

  • wzrost wydajności i efektywności pracowników

  • rozliczalność i kontrola procesów magazynowych

  • optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej i zasobów

ITCenter Sp. z o.o. Sp.k.
ITCenter Sp. z o.o. Sp.k.ITCenter Sp. z o.o. Sp.k.
Dyskusja. Podsumowanie spotkania.

Organizatorzy generalni:

BPC GROUP POLAND

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wspiera duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Świadczy usługi doradcze, które pomagają decydentom wybrać właściwą opcję informatyzacji przedsiębiorstwa, jak również odpowiedni system informatyczny i firmę wdrożeniową. Projekty obejmują m.in. przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, opracowanie zapytania ofertowego, organizację prezentacji dedykowanych i negocjacje warunków umowy z dostawcami systemów IT.

 

Obok doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany firma prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne dla przedsiębiorstw. W ramach BPC Training Centre organizowane są konferencje i warsztaty dla kadry decyzyjnej, która wybiera systemy IT.

 

W trakcie piętnastu lat działalności zostało przeprowadzonych ponad 200 spotkań edukacyjnych i wyszkolonych blisko 8 tysięcy osób. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. jest także właścicielem i redaktorem serwisu doradczego www.bpc-guide.pl oraz największej w Polsce internetowej bazy systemów IT. Firma systematycznie publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw.

Partnerzy technologiczni:

ITCenter Sp. z o.o. Sp.k.

Od 22 lat zajmujemy się dostawą usług i rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Około 15 lat temu ukierunkowaliśmy się na produkcję oprogramowania do wspomagania procesów logistycznych w przedsiębiorstwach. Od tego czasu nieprzerwanie rozwijamy i skalujemy nasze innowacyjne rozwiązania, a ich wdrożenia pozwalają osiągać naszym Klientom założone cele biznesowe.

logo

Rozwiązania:

PROWMS

PROWMS to magazynowy system informatyczny, który śledzi każdy ruch produktu na magazynie, zapewnia wiele strategii przyspieszających zbiórkę, pakowanie i ekspedycję towarów. Optymalizuje i automatyzuje obsługę zadań takich jak: etykietowanie, transportowanie, kontrola jakości oraz sterowanie automatyką, czyli regałami jezdnymi, windowymi oraz pojazdami autonomicznymi.

Zapewniamy kompleksowy proces wdrożeniowy, rozpoczynający się od analizy przedwdrożeniowej, której celem jest zapoznanie się z oczekiwaniami Klienta, oraz jest wyjściem dla późniejszej adaptacji oprogramowania, aby spełniało nawet najbardziej zindywidualizowane potrzeby i wymagania organizacji.

Oprogramowanie zintegrowane jest z wiodącymi systemami ERP eksploatowanymi w Polsce.

Rejestracja:

Dane dotyczące spotkania:
Dane Delegata na Spotkanie:
Dane Przedsiębiorstwa:
Tematyka Spotkania:

Bezpłatne Uczestniczy: osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną, prowadząca działalność gospodarczą oraz dokonująca rejestracji w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, nie będąca konsumentem.

Regulamin:
*
*
*

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo doboru uczestników. Potwierdzenie rejestracji zostanie dokonane przez Organizatora w najbliższym możliwym terminie.

Kontakt:

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Sekcja Organizacji Spotkań Edukacyjnych
40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6,
Telefon Kontaktowy: +48 532 918 919
E-Mail: kontakt@bpc-group.pl
Regon: 240738263, NIP: 9542610254, Kapitał Zakładowy: 67 200,00 zł KRS: 0000292152, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!

Koordynatorzy Projektu:
"Webinarium – Nowoczesne systemy logistyczno-magazynowe."

Łukasz Kubas Dyrektor Domeny Produkcja BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Tel.kom.: +48 795-534-616 E-Mail: lukasz.kubas@bpc-group.pl