Webinarium – Korzyści z wdrożenia szyny integracyjnej.

Informacje:

Zintegrowanie różnych systemów to jedno z najtrudniejszych wyzwań, przed jakimi stają dzisiejsze przedsiębiorstwa. Chociaż zaawansowane systemy, takie jak ERP, APS, MES, CRM, WMS itd., mogą zwiększyć produktywność, to jednocześnie mogą wprowadzać problemy związane z przesyłaniem informacji i tworzeniem spójnych raportów.

 

Współczesna transformacja cyfrowa wprowadza zmiany we wszystkich branżach, wymuszając na firmach poszukiwanie nowych architektur, które zapewnią większą elastyczność, skalowalność i zdolność do wielokrotnego wykorzystania rozwiązań.

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu.

 

Do udziału w spotkaniu zapraszamy zarząd, management przedsiębiorstw oraz osoby współuczestniczące w procesie wyboru i analiz rozwiązań informatycznych.

Zagadnienia poruszane na spotkaniu:

 • Przegląd produktów pakietu CP4I
 • Bezbolesna integracja systemów dziedzinowych ERP, WMS, CRM, APS, MES, RCP... – czy to możliwe?
 • Integracja z e-commerce, czy warto?
 • Bezpieczna integracja między partnerami - B2B
 • API Management, chmura i aplikacje mobilne;
 • Bezpieczeństwo API, Security/Service Gateway;
 • Demonstracja prostej integracji z użyciem IBM App Connect Enterprise.

Agenda:

Techniczne przygotowanie Partnerów Technologicznych
Techniczne przygotowanie uczestników.
Wprowadzenie do spotkania.
Przedstawienie uczestników spotkania.
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
 • Przegląd produktów pakietu CP4I
 • Bezbolesna integracja systemów dziedzinowych ERP, WMS, CRM, APS, MES, RCP... – czy to możliwe?
 • API Management, bezpieczeństwo API, Security/Service Gateway
Hugon Rudnicki, CTO/Dyrektor Działu Integracji, Clarite Polska SA
Hugon Rudnicki, CTO/Dyrektor Działu Integracji, Clarite Polska SAClarite Polska SA, CTO/Dyrektor Działu Integracji

Absolwent wydziału Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej, doświadczony w projektowaniu, budowaniu i programowaniu rozwiązań dla przemysłu, ekspert w dziedzinie integracji systemów.

Maciej Kalinowski, Developer Integracji, Clarite Polska SA
Maciej Kalinowski, Developer Integracji, Clarite Polska SA Clarite Polska SA

Absolwent kierunku mikromechanika na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, doświadczenie w zakresie elektronicznych precyzyjnych systemów pomiarowych, specjalista od integracji systemów IT

 • Demonstracja prostej integracji z użyciem IBM App Connect Enterprise
Maciej Kalinowski, Developer Integracji, Clarite Polska SA
Maciej Kalinowski, Developer Integracji, Clarite Polska SAClarite Polska SA, Developer Integracji

Absolwent kierunku mikromechanika na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, doświadczenie w zakresie elektronicznych precyzyjnych systemów pomiarowych, specjalista od integracji systemów IT

Dyskusja.
Podsumowanie spotkania.

Organizatorzy generalni:

BPC GROUP POLAND

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wspiera duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Świadczy usługi doradcze, które pomagają decydentom wybrać właściwą opcję informatyzacji przedsiębiorstwa, jak również odpowiedni system informatyczny i firmę wdrożeniową. Projekty obejmują m.in. przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, opracowanie zapytania ofertowego, organizację prezentacji dedykowanych i negocjacje warunków umowy z dostawcami systemów IT.

 

Obok doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany firma prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne dla przedsiębiorstw. W ramach BPC Training Centre organizowane są konferencje i warsztaty dla kadry decyzyjnej, która wybiera systemy IT.

 

W trakcie piętnastu lat działalności zostało przeprowadzonych ponad 200 spotkań edukacyjnych i wyszkolonych blisko 8 tysięcy osób. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. jest także właścicielem i redaktorem serwisu doradczego www.bpc-guide.pl oraz największej w Polsce internetowej bazy systemów IT. Firma systematycznie publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw.

Partnerzy technologiczni:

Clarite Polska

CLARITE Polska S.A. przyjęła strategię koncentracji i specjalizacji. Zawężając portfolio rozwiązań stała się jednocześnie jednym z wiodących dostawców wybranych kilku linii produktowych IBM na rynku polskim. Z sukcesem realizuje kompleksowe usługi dla klientów z sektora energetycznego, gazu oraz przemysłu. Ze względu na charakter oferowanych rozwiązań oferta spółki skierowana jest dla dużych i średnich firm również z sektora telekomunikacyjnego, finansowego, publicznego na poziomie centralnym. Istotnym wyróżnikiem CLARITE Polska S.A. spośród firm IT na rynku polskim jest podmiotowe podejście do pracownika, które wyraża się również w misji firmy. Od samego początku swojej działalności Zarząd spółki kładzie olbrzymi nacisk na ustawiczne samodoskonalenie pracowników, stwarzanie pracownikom warunków pracy sprzyjających zarówno realizacji indywidualnych ambicji jak i rzeczywistemu rozwojowi kariery zawodowej w branży informatycznej.

IBM Platinum Business Partner

 

Rozwiązania:

CP4I

Clarite Polska S.A. posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań produktowych pakietu IBM Cloud Pak for Integration. Pakiet ten jest dostarcza szereg możliwości wśród których można wymienić:

 1. Integrowanie systemów i danych wewnątrz i na zewnątrz organizacji przy wsparciu różnych wzorców
 2. Implementacja własnych aplikacji
 3. Wdrażanie rozwiązań klasy API Lifecycle Management
 4. Zabezpieczanie integracji i dostępu poprzez wdrożenie Security Gateway / Service Gateway / API Gateway / B2B Gateway
 5. Bezpieczne i bezstratne zarządzanie komunikatami MQ
 6. Budowanie rozwiązań opartych o system zarządzania zdarzeniami
 7. Umożliwia bezpieczne przesyłanie plików między odległymi lokalizacjami

CP4I umożliwia transformację cyfrową poprzez przyspieszenie tworzenia aplikacji, w tym także sterowanych zdarzeniami i uproszczenie operacji na dużą skalę dzięki strumieniowemu przetwarzaniu zdarzeń na bogatej w zabezpieczenia, gotowej do pracy platformie, która obsługuje wiele stylów integracji. Może być uruchomiona w środowisku on-premises, private cloud lub hybrid cloud. W pełni wspiera konteneryzację i może być uruchomiona w środowisku Red Hat Openshift w ramach licencji CP4I.

Regulamin

 1. Organizatorem Webinarium jest BPC GROUP POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-384) przy ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6.
 2. Webinarium zostanie przeprowadzone w dniu 19 Marca 2024 r.
 3. Webinarium skierowane jest do kadry managerskiej przedsiębiorstw, która chce usprawnić zarządzanie poprzez wprowadzenie zaawansowanych systemów IT nadzorowanie i postępu produkcji.
 4. Każdy przedsiębiorca będący uczestnikiem Webinarium (Uczestnik Webinarium) musi spełnić wymagania techniczne umieszczone na stronie internetowej Organizatora Webinarium.
 5. W ramach Webinarium Partner Technologiczny przeprowadzi część prezentacyjną (60 minut) oraz część przeznaczoną dla Uczestników Webinarium na kierowanie pytań do Partnera Technologicznego (30 minut).
 6. Podczas trwania Webinarium zarówno Partner Technologiczny, jak i Uczestnik Webinarium zobowiązani są do uruchomienia kamery internetowej, chyba, że istnieje szczególnie uzasadniona przyczyna jej nie uruchomienia.
 7. Webinarium rozpocznie się przedstawieniem Partnera Technologicznego, Uczestników Webinarium przez moderatora reprezentującego Organizatora Webinarium.
 8. Uczestnicy Webinarium zobowiązani są do nie utrwalania przebiegu Webinarium poprzez jej nagrywanie oraz rozpowszechnianie materiałów bez uprzedniej zgody Organizatora Webinarium.
 9. Organizator Webinarium zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w każdym czasie. Organizator Webinarium zastrzega sobie prawo odwołania Webinarium w każdym czasie, bez uzasadnienia. Z tytułu zmiany niniejszego regulaminu lub odwołania Webinarium Uczestnikom Webinarium nie przysługują żadne roszczenia wobec Organizatora Webinarium.

 

Wymagania techniczne

 

Do udziału w konferencji online / webinaru / szkolenia BPC GROUP POLAND wymagane jest połączenia audio-video poprzez aplikację Microsoft Teams lub też przeglądarkę.

 

Opcja I: Instalacja aplikacji Microsoft Teams

 1. Pobierz aplikację i zainstaluj na swoim komputerze (https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/download-app#desktopAppDownloadregion) lub uruchom ją jeśli posiadasz ją już zainstalowaną w ramach pakietu Office.
 2. Zaloguj się do aplikacji wykorzystując istniejący login i hasło lub też utworzyć nowe konto.
 3. Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
 4. Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.

 

Opcja II: Dołączenie do spotkania poprzez przeglądarkę internetową

 1. Sprawdź czy posiadasz zainstalowaną najnowszą wersję wykorzystywanej przeglądarki(jeśli nie – zaktualizuj ją).
 2. Dołącz do spotkania klikając na link, który zostanie przesłany pocztą elektroniczną w przeddzień spotkania.
 3. Zaakceptuj opcjonalną instalację pluginu Microsoft Teams dla przeglądarki.
 4. W przypadku braku kompatybilnej przeglądarki Microsoft Teams podpowie i wskaże link do uruchomienia spotkania poprzez Microsoft Edge.
 5. Zezwól na dostęp aplikacji Microsoft Teams do kamery oraz mikrofonu.

 

Obsługiwane przeglądarki to Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Najnowsza wersja przeglądarki Chrome, Najnowsza wersja przeglądarki Firefox

 

Prosimy o próbę dołączenia około 30 minut przed rozpoczęciem spotkania celem uniknięcia opóźnienia. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów prosimy o kontakt telefoniczny z naszym administratorem spotkania pod numerem telefonu: 608 289 148

Rejestracja:

Rejestracja jest obecnie zamknięta.

Kontakt:

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Sekcja Organizacji Spotkań Edukacyjnych
40-384 Katowice, ul. Ks. Bpa. H. Bednorza 2a-6,
Telefon Kontaktowy: +48 532 918 919
E-Mail: kontakt@bpc-group.pl
Regon: 240738263, NIP: 9542610254, Kapitał Zakładowy: 67 200,00 zł KRS: 0000292152, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!

Koordynatorzy Projektu:
"Webinarium – Korzyści z wdrożenia szyny integracyjnej."

Igor Badura Project Manager BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Tel.kom.: 606 805 136 E-Mail: igor.badura@bpc-group.pl