Konferencja on-line - Business IntelligenceZrozumiałe spojrzenie na dane, automatyzacja, integracja, wydajność, elastyczność.

Informacje:

BPC GROUP POLAND oraz Humansoft zapraszają
Państwa na Konferencję:

 

Konferencja Business Intelligence 2020 - on-line

Zrozumiałe spojrzenie na dane, automatyzacja, integracja, wydajność, elastyczność.

Platforma Business Intelligence Qlik.

 

Konferencja jest organizowana z inicjatywy i przy współpracy z Humansoft Sp. o. o.

 

Platforma Qlik  to najwydajniejsze rozwiązanie Business Intelligence na świecie. Klienci mówią, że w kilka sekund potrafi znaleźć i pokazać te elementy procesu produkcyjnego, supply chain, na których najbardziej nam zależy. System chwalony jest przez dyrektorów finansowych i HR, dyrektorów sprzedaży i planistów. System Business Intelligence Qlik to nareszcie mobilne analizy dla każdego od Członów Zarządu po przedstawicieli handlowych w terenie. Korzysta z niego ponad 2 miliony użytkowników w 100 krajach. Dziesiąty rok z rzędu Qlik jest liderem Raportu Gartner’a „Magic Quadrant Business Intelligence”. 

 

Zapraszamy na konferencję online Mangerów przedsiębiorstw, którzy poszukują skutecznego narzędzia do zwiększenia efektywności pracy i kontroli kosztów.
Eksperci z firmy Humansoft zaprezentują Państwu możliwości Platformy Business Intelligence Qlik. Opowiedzą jak w 5 dni można przetestować rozwiązanie i przedstawią Certyfikowany przez SAP konektor do natywnego pobierania danych z systemów SAP.

Do udziału w Konferencji zapraszamy zarząd, management przedsiębiorstw
oraz osoby współuczestniczące w procesie wyboru rozwiązań informatycznych.

 

W ramach Konferencji zapewniamy:

 

1. Konsultacje z doradcami biznesowymi BPC GROUP POLAND;

2. Konsultacje z ekspertami Qlik z Humansoft Sp. z o.o.

3. Możliwość przeprowadzenia rozmów indywidualnych z użytkownikami Platformy Qlik i praktykami;

4. Materiały konferencyjne:

 • Materiały na temat Platformy Business Intelligence Qlik
 • Materiały na temat integracji Platformy Qlik z systemami SAP
 • Książka "ERP. Systemy IT w Polsce. Analiza procesów inwestycyjnych",
 • Branżowe raporty analityczne i magazyny autorstwa BPC GUIDE;

Agenda:

Techniczne przygotowanie Partnerów Technologicznych.
Techniczne przygotowanie uczestników.
Wprowadzenie do konferencji: BPC
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
218143-817742-iconuser.png
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Jak dobrze wybrać system Business Intelligence
Ewa Rut - Skrzypczak, Dyrektor Działu Business Intelligence/Członek Zarządu,Humansoft Sp. z o. o.
844740-iconuser.png
Ewa Rut - Skrzypczak, Dyrektor Działu Business Intelligence/Członek Zarządu,Humansoft Sp. z o. o.Humansoft Sp. z o. o., Dyrektor Działu Business Intelligence/Członek Zarządu
Automatyzacja rozliczeń upustów i bonusów w ramach umów partnerskich dla Producentów i dla Dystrybutorów dzięki wsparciu dla przeliczeń skomplikowanych algorytmów oraz dużych zbiorów danych w Qlik
 • Platforma Qlik jako silnik do szybkich przeliczeń skomplikowanych algorytmów
  i dużych zbiorów danych

 • Platforma Qlik jako źródło danych

 • Platforma Qlik jako API do automatyzacji i robotyzacji procesów

 • Case study rozliczania RETR

Marcin Siara, Starszy Specjalista ds. Rozwiązań Business Intelligence,Humansoft Sp. z o.o.
804541-iconuser.png
Marcin Siara, Starszy Specjalista ds. Rozwiązań Business Intelligence,Humansoft Sp. z o.o.Starszy Specjalista ds. Rozwiązań Business Intelligence, Humansoft Sp. z o.o.
Pomiar efektywności działania i wsparcie decyzji zarządczych dzięki analizom finansowym od ogółu do szczegółu w systemie Business Intelligence Qlik
 • wielostopniowy i wieloblokowy rachunek kosztów i wyników
 • pomiar krótkookresowych dokonań ośrodków odpowiedzialności za koszty, zysk,
 • pomiar efektywności za pomocą kluczowych wskaźników
Wojciech Paluszkiewicz, Kontroler Finansowy, Kierownik Działu Kontrolingu PHU Topaz
590922-817742-iconuser.png
Wojciech Paluszkiewicz, Kontroler Finansowy, Kierownik Działu Kontrolingu PHU TopazPHU Topaz, Kierownik Działu Kontrolingu PHU Topaz
Przerwa
Praktyczne zastosowanie zasad wizualizacji danych z wykorzystaniem Qlik Sense.
Jakub Przeliorz, Kierownik ds. Rozwoju Narzędzi Analitycznych, Dział Analiz,Grupa Żywiec S.A.
817742-iconuser.png
Jakub Przeliorz, Kierownik ds. Rozwoju Narzędzi Analitycznych, Dział Analiz,Grupa Żywiec S.A.Grupa Żywiec S.A., Kierownik ds. Rozwoju Narzędzi Analitycznych, Dział Analiz
Wydajna analiza danych z systemów SAP
 • Certyfikowany natywny Qlik Connector do systemów SAP i SAP HANA
 • Automatyzacja procesu pozyskiwania danych z SAP
 • Integracja danych z systemów SAP i innych źródeł
 • Elastyczna analiza danych na dynamicznych dashboardach bez ograniczeń ilości wymiarów i miar analitycznych
Tomasz Hyzopski, Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence,Humansoft Sp. z o.o.
682518-iconuser.png
Tomasz Hyzopski, Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence,Humansoft Sp. z o.o.Humansoft Sp. z o.o., Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence
„BIG DATA” – wszyscy o nim mówią ale niewielu go widziałoProjekty dla dużych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych źródeł danych - Big Data i Data Lakes – pozyskiwanie, przekształcanie i przeliczanie danych bez ograniczeń dzięki platformie Qlik
 • Data movement: automatyzacja ekstrakcji danych, replikacji danych, transformacji danych real-time
 • Katalogowanie danych: identyfikacja i opis danych
 • Data Shop: samoobsługowy dostęp do danych dla analityków, data scientists, użytkowników
 • Live Data: analiza danych w czasie rzeczywistym
 • Qlik wspiera procesy rozpoznawania źródeł danych oraz poprawy jakości danych.
Tomasz Hyzopski, Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence,Humansoft Sp. z o.o.
682518-iconuser.png
Tomasz Hyzopski, Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence,Humansoft Sp. z o.o.Humansoft Sp. z o.o., Dyrektor Działu Realizacji Business Intelligence
Podsumowanie konferencji – pytania i odpowiedzi.
Rozlosowanie nagród, rozdanie certyfikatów.

Organizatorzy generalni:

BPC GROUP POLAND

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. wspiera duże i średnie przedsiębiorstwa w procesach informatyzacji. Świadczy usługi doradcze, które pomagają decydentom wybrać właściwą opcję informatyzacji przedsiębiorstwa, jak również odpowiedni system informatyczny i firmę wdrożeniową. Projekty obejmują m.in. przeprowadzenie analizy procesów biznesowych, opracowanie zapytania ofertowego, organizację prezentacji dedykowanych i negocjacje warunków umowy z dostawcami systemów IT.

 

Obok doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany firma prowadzi szeroko zakrojone działania edukacyjne dla przedsiębiorstw. W ramach BPC Training Centre organizowane są konferencje i warsztaty dla kadry decyzyjnej, która wybiera systemy IT.

 

W trakcie dwunastu lat działalności zostało przeprowadzonych ponad 200 spotkań edukacyjnych i wyszkolonych blisko 8 tysięcy osób. BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. jest także właścicielem i redaktorem serwisu doradczego www.bpc-guide.pl oraz największej w Polsce internetowej bazy systemów IT. Firma systematycznie publikuje Raporty Analityczne o stanie informatyzacji polskich przedsiębiorstw.

Partnerzy technologiczni:

Humansoft

Humansoft Sp. z o.o. to polska firma, która specjalizuje się w tworzeniu oraz wdrażaniu autorskiego oprogramowania dla biznesu. Od blisko 30 lat koncentruje się na projektowaniu i implementacji oprogramowania klasy ERP B2B, B2C, EDI i Business Intelligence.

 

Głównym autorskim produktem Humansoft jest kompleksowy system klasy ERP HermesSQL, który doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. W ofercie Humansoft znajdują się także programy do obsługi małych i mikro podmiotów gospodarczych (Corax i MiniCorax). Jest również producentem sklepu internetowego Humansoft e-Sklep oraz platformy Humansoft B2B.

 

Sprzedażą i wdrażaniem systemów Humansoft zajmuje się także sieć partnerska producenta, licząca ok. 100 autoryzowanych partnerów. Obecnie z programów Humansoft korzysta ponad 10.000 przedsiębiorstw.

 

Humansoft jest także certyfikowanym Partnerem realizującym kompleksowe wdrożenia platformy Business Intelligence Qlik. Humansoft jako Qlik Solution Provider jest jednym z pierwszych partnerów Qlik w Polsce. Jako jedyny na polskim rynku uzyskał akredytacje w zakresie Qlik Data Catalyst oraz Qlik Associative Big Data Index. Humansoft posiada jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych Qlik Sense i QlikView, który realizuje projekty Business Intelligence dla największych, strategicznych firm.

 

Dorobek Humansoft to wykonanie blisko 90 wdrożeń Platformy Business Intelligence Qlik dla klientów z różnych branż, w których codziennie pracuje ponad 2000 użytkowników. Każde wdrożenie poparte jest wnikliwą analizą indy­wi­du­al­nych wymagań i potrzeb każdego klienta. Współpraca z Humansoft to gwarancja uzyskania najwyższej jakości rozwiązań i usług.

logo

Rozwiązania:

Qlik Sense

Platforma Qlik Sense Business Intelligence pozwala na dynamiczną i elastyczną analizę nieograniczonych, odświeżanych na bieżąco zbiorów danych. Dzięki opatentowanej asocjacyjnej bazie danych i technologii in-memory zastosowanej w rozwiązaniach Qlik, każda firma otrzymuje tę samą wysoką jakość i wydajność analiz niezależnie od ilości wykorzystywanych danych.

 

Qlik Sense gromadzi dane z różnych systemów źródłowych tworząc jeden spójny model danych. Pozwala on na szybkie dotarcie do pożądanych informacji, prezentując wyniki powiązane z danymi szczegółowymi. Qlik Sense umożliwia łatwe tworzenie spersonalizowanych, interaktywnych wizualizacji ukazujących powiązania nie widoczne w tradycyjnych systemach Business Intelligence.

 

Na dashboardach Qlik użytkownicy przegląda dane w czasie rzeczywistym. Wystarczy, że zaznaczą na ekranie interesujące ich obszary, a wartości na wykresach i w tabelach zostaną automatycznie przeliczone, odzwierciedlając aktualny wybór. Otrzymanie odpowiedzi na wybraną selekcję wynosi często mniej niż sekundę. Webowy interfejs Qlik Sense’a jest w pełni responsywny i z łatwością pozwala korzystać z przeważającej większości funkcji systemu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

 

Qlik Sense eliminuje konieczność czekania na raporty. Dane do analiz nareszcie są w zasięgu ręki każdego uprawnionego do nich użytkownika. Szybko i samodzielnie dostosowują oni widoki analiz do określonych potrzeb biznesowych. Dzięki wsparciu łatwych w obsłudze kreatorów w kilku krokach budują modele analityczne, w których łączą dane z różnych źródeł. Do pobierania danych z systemów SAP i SAP HANA Qlik posiada własny certyfikowany przez SAP konektor.

 

Broszura Platforma analityczna Qlik - Humansoft

Rejestracja:

Dane dotyczące spotkania:
Dane Delegata na Spotkanie:
Dane Przedsiębiorstwa:
Tematyka Spotkania:

Bezpłatne Uczestniczy: osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną, prowadząca działalność gospodarczą oraz dokonująca rejestracji w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, nie będąca konsumentem.

Regulamin:
*
*
*

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo doboru uczestników. Potwierdzenie rejestracji zostanie dokonane przez Organizatora w najbliższym możliwym terminie.

Kontakt:

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Sekcja Organizacji Spotkań Edukacyjnych
40-159 Katowice, ul. Jesionowa 9A, Telefon Kontaktowy: +48 (32) 777-15-01 E-Mail: kontakt@bpc-group.pl
Regon: 240738263, NIP: 9542610254, Kapitał Zakładowy: 67 200,00 zł KRS: 0000292152, Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa dedykowaną ofertę szkoleniową!

Koordynatorzy Projektu:"Konferencja on-line - Business IntelligenceZrozumiałe spojrzenie na dane, automatyzacja, integracja, wydajność, elastyczność."

Łukasz Kubas Dyrektor Domeny Produkcja BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. Tel.kom.: +48 795-534-616 E-Mail: lukasz.kubas@bpc-group.pl