Najnowsza publikacja książkowa już dostępna! SYSTEMY IT W POLSCE

Nowoczesne przedsiębiorstwo handlowo-dystrybucyjne

Przedsiębiorcy przeczytają w niej w jakie systemy proponują dostawcy IT w dobie pandemii, czyli nowej rzeczywistości, w której przyszło nam funkcjonować. Czytelnik znajdzie w niej wiedzę, z której powinien skorzystać na każdym etapie informatyzacji przedsiębiorstwa.

CO ZYSKUJESZ?

Publikacja liczy
prawie 100 stron wiedzy

Czytelnik dowie się z książki jakie systemy IT stosowane są w różnych organizacjach oraz które inwestycje znajdują się w toku.

Prezentację systemów i dyskusję z ekspertami rozpoczęliśmy na łamach niniejszej publikacji, a kontynuujemy w serwisie doradczym www.bpc-guide.pl

Omnichannel i e-commerce

Wdrożenie rozwiązania e-commerce wiąże się z szeregiem wyzwań i pytań dla przedsiębiorstwa, na które będziemy poszukiwali odpowiedzi np. jeden sklep czy kilka frontów, pozycjonowanie produktów na każdej z witryn, nakładające się i zależne od siebie akcje promocyjnych, zarządzanie asortymentem - PIM, wysoka dostępność towaru i szybka dostawa do klienta. Temat dotyczy także szereg zagadnień związanych z zastosowaniem technologii dla portalu B2B/B2C jak Continuous Integration, Progressive Web App, single-tenant, ulti-tenant,a może hybrid-tenant.

Skrócenie łańcucha dostaw

Konsumenci poszukują w zakupach w sieci nie tylko komfortu w postaci zakupów bez wychodzenia z domu, ale także szybkiej dostawy wybranego towaru. Wiele badań przedstawia, iż jest to jeden z kluczowych czynników, którym sugeruje się konsument przy dokonywaniu zakupów w sieci. Tym samym wyzwaniem dla logistyki stają się ich nowe rodzaje jak Next Day czy wręcz Same Day Delivery. Coraz częściej spotykamy się także z skracaniem poszczególnych ogniw łańcucha dostaw i tak np. producent dostarcza produkt bezpośrednio do klienta końcowego obsługiwanego przez partnera handlowego producenta.

Zrozumienie potrzeb klienta

Analizy w oparciu o historię sprzedaży to zdecydowanie za mało. Dziś potrzeba analiz bardziej zakrojonych zderzających dane sprzedażowe z kilku miejsc z danymi około sprzedażowymi jak np. analiza ruchów w sklepie, zainteresowań klientów naszymi wyrobami i konkurencji, wyrobów tworzących ze sobą asocjacje czasem nieoczywistą dla handlowca czy analiza porzuconych koszyków. Biorąc pod uwagę wyniki analiz kolejnym krokiem jest prognozowanie popytu na poszczególne SKU.

Nowa rzeczywistość: prezentacje systemów - opinie ekspertów

Pandemia przeniosła świat do innej rzeczywistości. Z dnia na dzień zmienił się rynek, jego struktura i modele biznesowe. Niektóre przedsiębiorstwa, a nawet całe branże, upadły. Wiele z nich straciło nabywców, a gro nie potrafiło przeskalować na czas swojej działalności. Ale to jedna strona medalu. Druga jest taka, że kryzys stał się okazją do rozwoju wielu biznesów. Przede wszystkim usług medycznych oraz tych, opartych o e-commerce. Jak na te zmiany zareagowała branża informatyczna? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami ekspertów IT oraz proponowanymi przez nich rozwiązaniami.

Firmy które brały udział w publikacji

Złóż zamówienie

Skorzystaj z promocji i kup teraz naszą publikację książkową
"SYSTEMY IT W POLSCE. Nowoczesne przedsiębiorstwo handlowo- dystrybucyjne"

W sektorze TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) nie ma miejsca na opóźnienia. Jeśli firma chce wygrać z konkurencją, musi szybciej i taniej dostarczyć towar do klienta. Walka z czasem oraz kosztami trwa również w przedsiębiorstwach produkcyjnych i dystrybucyjnych. Obejmuje wszystkie ogniwa w łańcuchu dostaw: od marketingu poprzez proces wytwarzania i zaopatrzenia, dział konstrukcji, aż po komórki finansowe. Angażuje dostawców i klientów wyznaczając dla nich role, zadania oraz zakresy odpowiedzialności. Jedną z najbardziej popularnych metod prowadzenia wojny z czasem i kosztami fachowcy nazywają działaniem ”Just-In-Time” – „dokładnie na czas”.

Iwona Gajda Prezes Zarządu, BPC GROUP POLAND
SYSTEMY IT W POLSCE
Nowoczesne przedsiębiorstwo produkcyjne

150zł

Spis treści

Nowa rzeczywistość: prezentacje systemów - opinie ekspertów

 • Jak wybrać właściwą platformę do obsługi sprzedaży e-commerce?
 • 9 powodów dla których firmy rozważają zmianę systemów e-commerce na nowsze
 • Dlaczego dobra platforma sprzedaży to obecnie nie wszystko?
 • Skrócenie łańcucha dostaw
 • Aktualne wyzwania biznesowe stawiane przed systemami logistyczno-magazynowymi
 • IMPULS dla rozwoju
 • Ekosystem Microsoft Dynamics
 • XPRIMER - narzędzie dla nowoczesnych firm handlowo-dystrybucyjnych
 • Infor CloudSuite™ Distribution Enterprise oprogramowanie dla dystrybutorów hurtowych
 • Sanpol dzieki Slim4 utrzymuje dostępność na poziomie powyżej 99%
 • Prognozowanie i zarządzanie zapasami
 • IFS Applications - produkcja dopasowana do potrzeb
 • Backup się opłaca!
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem handlowo-dystrybucyjnym w dobie powszechnej cyfryzacji
 • Szewc, który w botach chodzi
 • Automatyzacja procesów magazynowych i produkcyjnych zawsze jest lepszy sposób
 • Projekty doradcze BPC GROUP POLAND
 • Tworzenie zapytania ofertowego
 • Analiza ofert
 • Jak uniknąć błędów przy wyborze dostawców?
 • W pogodni za rewolucją przemysłową

Nowoczesne przedsiębiorstwo handlowo-dystrybucyjne

Klasy rozwiązań

Poszukiwane funkcjonalności w systemach

Kluczowe wymagania

Słownik

Autorem i Wydawcą książki jest

BPC GROUP POLAND

Autorem i wydawcą książki jest firma konsultingowa BPC GROUP POLAND, która od kilkunastu lat specjalizuje się w doradztwie biznesowo- informatycznym na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw.

Firma organizuje także liczne szkolenia wspierając rocznie 6 tysięcy przedsiębiorców w procesach inwestycyjnych. Wprowadza na rynek systemy IT z polski i z zagranicy.

BPC GROUP POLAND systematycznie publikuje raporty analityczne o rynku IT i dostępnych systemach, które udostępnia poprzez serwis doradczy bpc-guide.pl

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zamówić publikację przez formularz? Potrzebujesz pomocy podczas zamówienia? Nie czekaj napisz do nas, a odpowiemy w 24 godz.

Adres

BPC GROUP POLAND Sp. z o.o. ul. Jesionowa 9A 40-159 Katowice ul. Jasnogórska 27 42-202 Częstochowa

Telefon

Tel: +48 (32) 777 15 01

Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zapisz się i zaoszczędź 20%

Dołącz do naszego newslettera i otrzymaj
kod rabatowy -20% na naszą książkę.


© 2021 BPC-GUIDE. All Rights Reserved.